The Mushroom Book

The Mushroom Book dla iPhone

  • Darmowa
  • In Polski
  • Version: 2.3.3
  • 0User Rating0 ( Nie ma jeszcze głosów )
  • Oceń to!

Nie wychodź na grzyby bez tej aplikacji

Lubicie zbierać grzyby? Nie wyobrażacie sobie jesieni bez leśnych łowów za prawdziwkiem? Lubicie barszczyk z grzybowymi uszkami? Jeżeli na wszystkie te pytania odpowiedź brzmi „tak”, to pobierzcie darmową aplikację The Mushroom Book na iPhone, na pewno Wam się przyda.

Uwaga: Zbieranie grzybów zawsze jest ryzykowane, a twórca aplikacji przestrzega przed tym, aby nie dokonywać wyboru grzybów tylko na podstawie The Mushroom Book. Zachowajcie ostrożność!

Grzybobrania nadszedł czas

The Mushroom Book na iPhone to mobilny przewodnik po świecie grzybów. Aplikacja stanowi interaktywny atlas, w którym znajdziemy dziesiątki gatunków grzybów. Każdy grzybek jest dość dokładnie opisany i przedstawiony na fotografii. Grzyby jadalne oznaczone są na zielono, trujące na czerwono, a te, co do których są wątpliwości, na żółto.

The Mushroom Book oferuje alfabetyczny spis, jak również wyszukiwarkę. Dodatkowo ma ciekawie przygotowany moduł rozpoznawania grzyba. Aplikacja wyświetla cztery kategorie ikonek, prezentujące kapelusz, jego spód, trzon oraz las, w którym znaleziono grzyba. Ikonki możemy przesuwać, tak, aby dopasować je do wyglądu znalezionego grzybka. Następnie The Mushroom Book wyświetla wyniki propozycji rozpoznania danego gatunku. Pamiętajcie jednak, że mechanizm ten nie musi być w 100% pewny.

Leśne klimaty

The Mushroom Book ma niezwykle prosty i intuicyjny interfejs. Wyszukiwanie odpowiedniego rodzaju grzyba to kwestia chwili. Co więcej, The Mushroom Book jest niezwykle dopracowana graficznie. Widać, że twórcy się przyłożyli. Korzystanie z tej aplikacji jest bardzo przyjemne.

Ostrożnie z grzybami!

The Mushroom Book to kawał dobrze wykonanej aplikacji. Jeżeli lubicie chodzić na grzyby, to warto ją mieć na swoim telefonie. Choć aplikacja jest darmowa, to, aby odblokować wszystkie opisy grzybów, należy zapłacić. Niemniej jednak, warto tę aplikację wypróbować.

Zalety

  • Bardzo ładny wygląd
  • Spora doza wiedzy o grzybach

Wady

  • Za mało zdjęć grzybów

Najczęściej pobierane Hobby na iphone

The Mushroom Book

Download

The Mushroom Book 2.3.3 dla iPhone

Opinie użytkowników o The Mushroom Book

Czy próbowałeś The Mushroom Book? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

×